Ndryshim drastik i motit, ulje temperaturash dhe reshje bore – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Ndryshim drastik i motit, ulje temperaturash dhe reshje bore

08:49 | 10 Nëntor 2017

Sot dhe gjatë fundit të javës në vend parashihet të ketë mot kryesisht të vranët, ndërkaq nga mesi i javës së ardhshme parashihet ulje temperaturash dhe reshje bore.

Temperaturat minimale do të sillen nga 6-8 gradë celsius, ndërsa maksimalet nga 10-13 gradë celsius.

Edhe fillimjava e ardhshme pritet të shoqërohet me temperatura të ngjashme.

Ndërkaq nga dita e mërkure temperaturat pritet të nryshojnë, ku do të bien deri në -7 dhe gjithashtu parashihet reshje bore.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!