Ndryshon Behari, e `tranon` Kemailin me këtë pamje – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Ndryshon Behari, e `tranon` Kemailin me këtë pamje

23:11 | 13 Mars 2018

Behari është personazhi më i dashur nga serialit Benni Affet për publikun. Ajo është një vajzë shumë e dashur e ëmbël, por që vuan shumë,përcjell ORAvip.

E gjendur nëpër situata të vështira, aktorja në fjalë nuk dorëzohet lehtë dhe mundohet që të gjejë forcë e të ngrihet prapë në këmbë.

Ajo, ka një dashuri të madhe për Kemailin, por që në fund çifti në fjalë nuk arrin ta jetojë dashurinë e tyre.. Në jetën e përditshme Behari është një vajzë shumë me stil.. Me këtë bukuri ajo do të i çmend shumë meshkuj…./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi