Ndryshon dizajni i Gmaili, ja si duket i riu! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
14 °C

Ndryshon dizajni i Gmaili, ja si duket i riu!

18:46 | 12 Prill 2018

Gmaili pritet të ndryshojë në javën e ardhshme.

Në javët e ardhshme, Gmail do të marrë një ndërfaqe plotësisht të ridizajnuar me karakteristika të reja. “Autoriteti i Android” është zbuluar nga Google ekskluzivisht nga screenshotet e dizajnit të ri.

Google premton një pamje “të freskët, të qartë për Gmail në web”, me risi si Smart Reply, aftësia për të vendosur alarmin tek emailet dhe mbështetje offline.

Nuk dihet saktësisht se si do të jetë pamja e re, por kompania ka nxjerrë së fundmi pamjen e re te Google Calendar, me ikon dhe ngjyra moderne.

Ky ndryshim do të vijë në javët e ardhshme, si një program i hershëm aksesi për konsumatorët e G Suite dhe llogaritë personale në Gmail.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!