Në afatin e verës, Verratti transferohet tek gjiganti evropian – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Në afatin e verës, Verratti transferohet tek gjiganti evropian

18:44 | 16 Maj 2018

Emri i Marco Verratti në çdo afat kalimtar është i përmendur.

Mesfushori italian është padyshim njëri ndër më të mirët në pozicionin e vet, andaj shumë klubet e duan transferimin e tij.

Juventusi dëshiron që në afatin e verës të tentoj transferimin e Verrattit, mirëpo duhet të hap arkën, pasi PSG nuk do ta lejoj edhe aq lehtë largimin e tij, përcjell ORAinfo.

“Zonja e Vjetër” e di se me një shumë prej 100 milionë euro, mund t’i marr shërbimet e italianit, e që klubi francez do të ishte i kënaqur me atë shumë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!