Në ceremoninë e Kampionatit Botëror, Robbie Williams me veprim SKANDALOZ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Në ceremoninë e Kampionatit Botëror, Robbie Williams me veprim SKANDALOZ

17:16 | 14 Qershor 2018

Ka filluar ceremonia e Kupës së Botës në Rusi.

Këngëtari britanik, Robbie Williams, ka bërë hapjen zyrtare të kampionatit botëror, përcjell ORAinfo.

Por, këngëtari me famë botërore ka bërë një gjest shokues para kamerave, duke e ngritur gishtin e mesit.

Britaniku me gjasë do të dënohet për një veprim të tillë, pasi sipas mediave botërore, është kundër rregullave të ceremonisë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!