Në disponim të madh, Sali Asllanaj ia dorëzon detyrën Bali Muharremajt – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Në disponim të madh, Sali Asllanaj ia dorëzon detyrën Bali Muharremajt

14:50 | 12 Dhjetor 2017

Shembull të mirë në Kosovë ka dhënë kryetari i deritanishëm i Suharekës, Sali Asllanaj. Ai i ka dorëzuar postin e kryetarit rivalit nga Alenca për Ardhmërinë e Kosovës, Bali Muharremajt.

Por, dorëzimi i detyrës me siguri se duhet të jetë shembull për të ndjekur pasi që Asllanaj i bëri pritje të denjë kryetarit të ri.

“Sot kam pranuar zyrtarisht postin e Kryetarit të Komunës së Suharekës.

E falenderoj Sali Asllanaj dhe stafin e tij politik për pritjen e sotme duke ju uruar suksese në punë.
Tash e tutje synimi im, është t’u shërbej qytetarëve pa dallim” shkruan Bali Muharremaj.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!