Në ditët e fundit të shtatzënisë, kështu e rrezikon Adelina bebin e saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Në ditët e fundit të shtatzënisë, kështu e rrezikon Adelina bebin e saj

10:06 | 14 Korrik 2018

Adelina Tahiri është gati që të lind fëmijën e saj të parë, që pritet të jetë një djalë.

Por duket që as shtatzënia nuk e ka ndaluar këngëtaren që të përdor pije alkoolike. Kështu duket në postimin e fund të bërë nga vet këngëtarja, ku shihen dy gota me venë të bardh.

Ndryshe, Adelina ka pak kohë që është martuar me avokatin maqedon, martesë kjo që u komentua e kritikua goxha.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi