Në familjen e kryeministrit Haradinaj sot ka festë, shikojeni atmosferën – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
21 °C

Në familjen e kryeministrit Haradinaj sot ka festë, shikojeni atmosferën

11:48 | 12 Tetor 2018

Në shtëpinë e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj sot ka festë.

Kjo pasi që, bashkëshortja e tij Anita Haradinaj sot feston ditëlindjen e 38-të.

Moderatorja e njohur sot i mbush 38 vjet, shkruan rtv21.

Anita Muçaj – Haradinaj është njëra ndër moderatoret më të njohura e cila i prezanton lajmet qendrore në televizionin publik. Anita me Ramushin është martuar 15 vjet më parë, nga kjo martesë, çifti së bashku kanë tre fëmijë, dy djemë dhe një vajzë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!