Në gjendje kritike: Djali nga Peja, i lënduar në aksidentin e së shtunës, ka nevojë për ndihmë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Në gjendje kritike: Djali nga Peja, i lënduar në aksidentin e së shtunës, ka nevojë për ndihmë

09:12 | 15 Nëntor 2017

Njëri nga të lënduarit e aksidentit të komunikacionit që ka ndodhur të shtunën mbrëma në Pejë, është edhe 25-vjeçari nga ky qytet, Egzon Gjuka, i cili ka pësuar frakturë në qafë.

Ai është në gjendje kritike, ka dëmtuar rëndë unazat e qafës (frakturë cervikale), dhe i duhet ndërhyrje e menjëhershme kirurgjike, që kushton 30 mijë euro.

Këtë shumë familja e tij nuk mund ta përballojë dhe kërkon ndihmë nga njerëzit e vullnetit të mirë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!