Në këtë gjendje fytyrën e Adelinës nuk e keni parë kurrë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Në këtë gjendje fytyrën e Adelinës nuk e keni parë kurrë

23:52 | 13 Shkurt 2018

Këngëtarja Adelina Tahiri ka habitur gjithë ndjekësit e saj.

Ajo në Instastory ka hedhur një fotografi ku shihet se fytyra e saj nuk ka qenë e njëjtë me të, shkruan lajmi.net

Kjo se, Adelina kishte vënë një maskë të zezë, për përmirësimin e lëkurës. Në fakt, ajo shpesh ka qenë temë e medieve rozë për fytyrën e cila pa grim nuk është aspak në gjendje të mirë.

Të tilla janë edhe fotot më poshtë ku shihet fytyra reale e Adelinës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!