Në Kllokot humbet një person, familja në kërkim – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Në Kllokot humbet një person, familja në kërkim

21:05 | 10 Maj 2018

Një 80 vjeçar nga Banja e Kllokotit është raportuar i humbur në fshatin Banjë të Klloktit, mëngjesin e sotëm.

Familja e Hazir K., nga ky fshatë kanë treguar për express se plaku 80 vjeç, me sëmundje që i shkaktojë telashe me harresë, ka dalë nga shtëpia të enjten rreth orës 10:00, dhe nuk është kthyer më.

Sipas vajzës të Hazir K., për rastin është njoftuar edhe policia, derisa apelon për ndihmë në gjetjen e 80 vjeçarit të humbur.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!