Në Podujevë iu anulohet mbrëmja e maturës në çastin e fundit, arsyeja e pabesueshme – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Në Podujevë iu anulohet mbrëmja e maturës në çastin e fundit, arsyeja e pabesueshme

12:09 | 08 Maj 2018

Mbrëmja e maturës që është pritur të mbahet sonte, është anuluar në çastet e fundit.

Maturantët e shkollës teknike “Fan Noli” në Podujevë , janë njoftuar dje se mbrëmja e matures e cila është pritur të mbahe sonte, është anuluar, shkruan Magazina.al

Në njoftimin e dhënë nga shkolla nuk janë dhënë arsyet e anulimit, përvec se nxënësit janë njoftuar se sot në orën e parë të mësimit maturantët do të njoftohen nga kujdestarët e klasës për të gjitha detajet e anulimit dhe do të vendoset për një datë të re.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!