Në prag të lindjes, Labi e lë vetëm Qëndresën në këtë gjendje – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Në prag të lindjes, Labi e lë vetëm Qëndresën në këtë gjendje

23:39 | 10 Gusht 2018

Nusja e moderatorit të njohur Labinot Gashi, është tashmë ndër femrat me të të dashura për publikun.

Ajo është me profesion grimere dhe në atë punë po tregohesh shumë e zonja, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Mjaftë aktiv është edhe Labi i cili bën postime të ndryshme.

Sot ai publikoi një pamje në të cilën tregon se ka dalur me shoqëri.

Në atë gjendje e ka lënë Qëndresën vetëm./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!