Nëna bukuroshe e Kidës shfaqet me fustan plot shkëlqim…E lë nën hije vajzën e saj… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Nëna bukuroshe e Kidës shfaqet me fustan plot shkëlqim…E lë nën hije vajzën e saj…

21:59 | 12 Janar 2018

Orhidea Latifi e njohur për publikun si Kida është këngëtarja më aktive aktualisht, transmeton ORAinfo.

Ajo vazhdimisht promovon këngë të reja, dhe secila prej tyre rezulton të jetë shumë e suksesshme.

Kida gjithashtu njihet për stilin e saj të veҫantë sa i përketë pamjes në përgjithësi dhe veshjes në veҫanti. Ajo zakonisht shfaqet e veshur me shumë stil, por jo shpesh herë provokative.

E sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet së bashku me prindërit e saj. E vëmendja pa dyshim se është tek nëna e saj dhe fustani elegant që ka veshur.

Shikojeni vet postimin më poshtë…/ORAinfo/

♥️ #ParentsLove

A post shared by KIDA (@kida) on

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!