Nëna e Ermalit me urim emocionues për rejën e saj, lum Ariana qe e ka – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Nëna e Ermalit me urim emocionues për rejën e saj, lum Ariana qe e ka

11:34 | 18 Maj 2018

Nera me fjalë zemre për Arianën Sot feston ditëlindjen njëra prej nuseve më të njohura të estradës, Ariana Fejzullahu bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahut.

Qysh në orët e para të ditës së sotme atë e ka uruar vjerra, Nera Fejzullahu dhe atë më një dedikim emocionues.

Nera i ka premtuar Arianës së do t’i qëndrojë gjithmonë pranë duke e quajtur atë me emrat më të bukur.

“Ariana! Je copeza me çmuar e zemres sime, je kristali me shkelqim perrallor, je krijesae vlefshme qe ekziston per neve. Te don mami shum , dhe te premtojse do jematy per tyne çdo te miree ne te keqe , per te kapercyerbashk çdo gje. Urime ditelindjenqofsh e lumtur gjithemon. ”, ka shkruar Nera Fejzullahu në Instagram ku ka publikuar një fotografi bashkë me Arianën.

Në bazë të publikimeve në rrjetet sociale mund të vërehet një raport shumë i mirë i dy grave të familjes Fejzullahu, duke e përmbysur mitin shoqëror se nuset dhe vjehrrat nuk kanë raporte edhe aq të mira./21Media

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!