Nëna e Leartës përgatit një ushqim të çuditshëm…Ja çfarë bën pastaj… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Nëna e Leartës përgatit një ushqim të çuditshëm…Ja çfarë bën pastaj…

08:14 | 14 Janar 2018

Drita Jakupi është nëna e Leartës, rejës së Shyhretes, shkruan ORAinfo.

Të dyja ato janë shumë të njohur tashmë për publikun.

Ato janë mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka përgatitur një ushqim interesant, e padyshim këtë e ka treguar përmes postimit në Instagram…/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!