Nëna ia besoi djaloshin 4 vjeçar të sëmurë dado-s, por pastaj ndodh ‘çmenduria – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
14 °C

Nëna ia besoi djaloshin 4 vjeçar të sëmurë dado-s, por pastaj ndodh ‘çmenduria

18:59 | 13 Prill 2018

Tiffany Fields nga Lexington, ka një djal 4 vjeçar me emrin Luke.

Djaloshi 4 vjeçar, vuan nga sindroma Down, epilepsia dhe një sëmundje të zemrës, që nënkupton se atij i duhet kujdes konstant. Kur Lillian White – një dado, morri një kujdes fëmijën, nëna e tij vërejti ndryshime drastike tek djali i saj, transmeton lajmi.net

Ajo vendosi një kamerë të fshehur në shtëpi për të parë se çfarë ishte duke ndodhur kur ajo nuk ishte me djalin e saj. Kur mori pamjet e kamerave, ajo ishte tmerruar dhe jashtëzakonisht e shqetësuar.

Dadoja po e malltretonte djalin e saj,ndërsa ajo menjëherë e ka paraqitur rastin në polici.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!