Nëna sfidon Afronën me veshje, ja sa bukur po duken ato! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
1 °C

Nëna sfidon Afronën me veshje, ja sa bukur po duken ato!

22:39 | 10 Maj 2018

Blero është ndër këngëtarët më të përfolur si për këngët ashtu edhe për jetën e tij private.

Tashmë ai është në lidhje me modelen Afrona Dika, të cilët vazhdimisht shfaqen shumë të dashuruar, shkruan ORAvip.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet me nënën e saj dhe të dyja po duket shumë bukur./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!