Nesër edhe zyrtarisht lojtari i Milanit kalon te kjo skuadër – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Nesër edhe zyrtarisht lojtari i Milanit kalon te kjo skuadër

23:36 | 10 Gusht 2018

Andre Silva po largohet përfundimisht nga Milani.

Sulmuesi portugez nuk ka vend te roosnerët, andaj do të largohet në këtë afat.

Silva nesër do të udhëtoj për në Spanjë, ku do t’i kryej vizitat mjekësore te Sevilla, përcjell ORAinfo.

Sulmuesi portugez do të kaloj te si huazim pa të drejt blerje te skuadra spanjolle, pasi rosonerët e konsiderojnë si të ardhmen e tyre./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!