Nesër na pret një mot befasues…Përgatituni për… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
16 °C

Nesër na pret një mot befasues…Përgatituni për…

17:32 | 12 Tetor 2017

Gjatë ditës së nesërme parashikohet një rritje e lehtë e temperaturave gjatë mesditës.

Sipas Meteoalb: Kthjellimet mbeten dominante në territor, por pas mesditës, vranësira të lehta shfaqen në zonat malore jugore dhe veriore. Pasditja vijon me kthjellime në ultësirën perëndimore por vranësira të përkohshme do ketë në Veri dhe Verilindje.

Temperaturat e mëngjesit mbeten konstante, por rritje të lehtë sjell mesdita kur pritet qe maksimumi te ngjitet në 28°C.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!