Nesër, reduktime të energjisë elektrike – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Nesër, reduktime të energjisë elektrike

18:36 | 08 Gusht 2018

Pa energji elektrike nesër nga ora 8:00 deri në ora 10:00 do të jenë shrytëzuesit në pjesë të rrugëve “Ganxho Haxhipanzov” dhe “Kapishtec” të Komunës Qendër.

Siç informon Qendra rajonale për menaxhimin e krizave të Bashkisë së Shkupit, për shkak të ndërhyrjeve teknike në rrjetin elektrik distributiv, pa energji elektrike nga ora 8:00 deri 15:30 do të mbesin shfrytëzuesit e rrugës “Debarca” nr. 46, Bunjakovec të Komunës Qendër, përcjell Telegrafi Maqedoni.
Pa rrymë nga ora 10 deri në ora 12 do të jenë shrytëzuesit e rrugës “Kapishtec”, në Komunën Qendër.
Nga ora 9:00 deri 12:00 pa tension do të jenë shrytëzuesit e një pjesë të rrugës “Andon Dukov:, pjesë nga rruga “505” dhe një pjesë e rrugës “507”, përballë “Qendrës për gjuhë të huaja”, rruga “Orce Nikollov” nga numri 150-160 (numrat çift), përballë “Qendrës për gjuhë të huaja”, një pjesë e rrugës “Dragan Gjakonovski Shpati”, lokali “Poshta”, në Komunën Qendër.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!