Neymar – Real Madrid, lajm ‘bombë’ nga Spanja – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Neymar – Real Madrid, lajm ‘bombë’ nga Spanja

21:30 | 14 Shtator 2018

Pasi Cristiano Ronaldo u transferua te Juventusi, rruga për Neymarin është hapur që të transferohet te Real Madridi.

Ylli brazilian dëshiron që të jetë lider i madrilenëve, ashtu siç ishte edhe portugezi që kaloi para pak ditësh te Juventusi.

Real Madridi është duke tentuar që ta bind babain e Neymarit që të largoj atë nga PSG-ja për një shumë rreth 250 milionë euro, përcjell ORAinfo nga AS.

Nëse skuadra spanjolle arrin që ta bind babain e brazilianit, atëherë marrëveshja për ta transferuar është punë e kryer./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!