Neymari po e transferon top-yllin te PSG-ja – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
1 °C

Neymari po e transferon top-yllin te PSG-ja

00:01 | 14 Shtator 2018

Felipe Luis e dëshiron kalimin te PSG-ja në janar.

Mbrojtësi brazilian e kishte kërkuar kalimin te skuadra franceze edhe në këtë afat të verës, mirëpo Atletiko Madridi kishte refuzuar shitjen e tij.

Felipe Luis ka kërkuar nga skuadra spanjolle që në janar ta lejoj largimin e tij në drejtim te PSG-ja, pasi nuk dëshiron të luaj më në Spanjë, përcjell ORAinfo.

Gjithashtu, prezenca e Silvas, Dani Alvesit, Neymarit dhe e Marquinhos, ka bërë që ai ta kërkoj kalimin në Paris./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!