Ngacmoi seksualisht të miturën në rrjete sociale – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

Ngacmoi seksualisht të miturën në rrjete sociale

10:47 | 11 Janar 2018

Policia në Klinë ka arrestuar një person të dyshuar se përmes rrjeteve sociale ka ngacmuar seksualisht një vajzë të mitur.

Viktima është e moshës së mitur dhe është shtetase e Anglisë.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!