Ngjarja që ngriti sallën në këmbë, i propozoi fejesë pa e ditur në maturë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Ngjarja që ngriti sallën në këmbë, i propozoi fejesë pa e ditur në maturë

23:00 | 16 Maj 2018

Matura nuk harrohet lehtë për shumë të rinj, ndërsa për këta dy ka edhe një arsye më shumë.

Në mbrëmjen e maturës derisa të gjithë po festonin, njëri nga ata i propozoi fejesë të dashurës së tij, përcjell ORAvip.

Një video tregon momentin më të bukur që ndodhi në një nga mbrëmjet e maturës derisa maturnatja surprizohet pa e ditur.

Të gjithë shokët e shoqet e tyre e përjetuan bashkë këtë moment./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!