Ngjarje e papritur në Skenderaj, dy persona janë rrahur me karrige – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Ngjarje e papritur në Skenderaj, dy persona janë rrahur me karrige

19:23 | 08 Shtator 2018

Para pak çastesh dy persona janë rrahur në qytetin e Skenderajt.

Një dëshmitar ka rrëfyer për Indeksonline se rrahja ka ardhur pas një mosmarrëveshje për një lokal.

Si pasojë të dy personat në fjalë kanë përfunduar të përgjakur dhe janë rrahur me karrige.

Nddërsa në vendin e ngjarjes janë parë edhe pjesëtarë të Policisë së Kosovës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!