Ngjarje e pazakontë, peshku i pjekur fillon të lëvizë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Ngjarje e pazakontë, peshku i pjekur fillon të lëvizë

11:55 | 05 Janar 2018

Një ngjarje aspak e zakonshme ka ndodhur në një restorant në Hengyang City në provincën jugore të Hunan me 20, dhjetor 2017.

Siç shihet edhe në video, peshku i pjekur i bërë gati për tu seruar, nisi të lëvizte!

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!