Ngjarje e rëndë, treni godet veturën në Fushë Kosovë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Ngjarje e rëndë, treni godet veturën në Fushë Kosovë

16:29 | 29 Gusht 2018

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në mes të një treni dhe një veture, në fshatin Grabovc të Fushë Kosovës.

Nga ky aksident trafiku në mes të trenit dhe veturës së tipit Golf 2, kanë pësuar lëndime tre persona.

Vetura ka dalë nga rruga dhe ka pësuar dëme të konsiderueshme materiale.

Aksidentin e ka konfirmuar edhe policia e Kosovës.

Aksidentin e ka konfirmuar edhe policia e Kosovës./GazetaExpress

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!