Ngjarje e rëndë, vdes 20 vjeçarja – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Ngjarje e rëndë, vdes 20 vjeçarja

10:11 | 14 Nëntor 2017

Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur në Velipojë.

Një 20-vjeçare me emrin Matilda Prendi, është vetëhelmuar me fostoksinë në shtëpinë e saj. Pas gjetjes nga familjarët, e reja është dërguar në spital për t’i dhënë ndihmën e shpejtë.

20-vjeçarja ka ndërruar jetë mbremjen e së hënës duke mos i mbijetuar helmimit.

Matilda Prendi ishte e martuar, ndërsa nuk dihen ende shkaqet se përse i dha fund jetës. Në pyetje po merren familjarët

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!