Ngjarje e rëndë, vëllai ther vëllanë në këtë qytet! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Ngjarje e rëndë, vëllai ther vëllanë në këtë qytet!

11:15 | 07 Dhjetor 2017

Një person është therur me një mjet të mprehtë nga vëllai i tij në Prizren. Kështu bëhet e ditur nga Policia e Kosovës.

Sipas Policisë, viktima dhe i vëllai të dy kanë probleme psikike. Me urdhër të prokurorit, rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.

Ky është njoftimi i policisë:

Viktima mashkull K/Shqiptar ka kërkuar ndihmë mjekësore, pasi që i njëjti ishte therur me një mjet të mprehtë nga vëllai i tij. I dyshuari dhe viktima kanë probleme psikike dhe me urdhër të prokurorit, rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!