Nigeri-Argjentinë, përfundon gjithçka me një rezultat të papritur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Nigeri-Argjentinë, përfundon gjithçka me një rezultat të papritur

19:51 | 14 Nëntor 2017

Nigeria ka shënuar fitore në miqësoren ndaj Argjentinës me rezultat 2:4

Argjentina pavarësisht se ka qenë duke fituar 2:0, në fund është mposhtur 2:4 në miqësoren ndaj Nigerisë.

Banega dhe Aguero shënuan për 2:0, por mysafirët u përgjigjen me golat e Ihenacho dhe Iwobi het trik.

Në këtë ndeshje nuk ishte i pranishëm ylli i Barcelonës, Leo Messi. /Express/

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!