Niko Kovac e bën James Rodriguezin për ‘dush të ftohtë’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Niko Kovac e bën James Rodriguezin për ‘dush të ftohtë’

17:58 | 20 Shtator 2018

James Rodriguez do ta pësoj keq nga Niko Kovac.

Bayern Munich e ka mposhtur mbrëmë Benfikën me rezultat 0 me 2, mirëpo kolumbiani do ta ketë një shije të hidhur.

Gjersa James Rodriguez po e linte fushën, ai kishte ngritur dorë, duke i treguar pesë gishta, që nënkuptonte rezultatin 5 me 0, që Porto në të kaluarën e kishte mposhtur Benfikën, përcjell ORAinfo.

Ky veprim i kolumbianit në drejtim të tifozëve të skuadrës portugeze, ka bërë që Niko Kovac të marr një vendin për ndëshkim ndaj tij./ORAinfo/

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!