Nis festa në familjen Haradinaj, kjo është arsyeja – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Nis festa në familjen Haradinaj, kjo është arsyeja

13:54 | 12 Tetor 2018

Sot ka festë në shtëpinë e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj.

Kjo pasi që, bashkëshortja e tij Anita Haradinaj sot feston ditëlindjen e 38-të. Moderatorja e njohur sot i mbush 38 vjet, shkruan rtv21.

Anita Muçaj – Haradinaj është njëra ndër moderatoret më të njohura e cila i prezanton lajmet qendrore në televizionin publik.

Anita me Ramushin është martuar 15 vjet më parë, nga kjo martesë, çifti së bashku kanë tre fëmijë, dy djemë dhe një vajzë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!