Një 30-vjeçar gjendet i vdekur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Një 30-vjeçar gjendet i vdekur

10:25 | 11 Maj 2018

Një person me inicialet D.XH, rreth 30 vjeçar nga Mitrovica është gjetur pa shenja jete sot rreth orës 6:00 të mëngjesit në oborrin e shtëpisë së tij.

Ngjarjen e ka konfirmuar për Gazetën Express zëdhënësi i policisë në Mitrovicë, Avni Zahiti.

Sipas tij, policia ka dal menjëherë në vendngjarje dhe është duke hetuar rrethanat për ndriçimin e plotë të këtij rasti, ndërsa rasti është regjistruar si vdekje e dyshimtë.

Raportohet se viktima dyshohet se është vetëvrarë, por ende nuk është e konfirmuar nga policia.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!