Një 30 vjeçar gjendet pa shënja jete në Shëngjin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Një 30 vjeçar gjendet pa shënja jete në Shëngjin

13:22 | 16 Korrik 2018

Në orën 09:45 të ditës së hënë, në afërsi të portit Shëngjin, tek vendi i quajtur “Skalierat”, është gjetur një person pa shënja jete. 

Trupi i pajetë i shtetasit me iniciale M.I, rreth 30 vjeç, banues në Elbasan, u gjet në det.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!