Një 60-vjeçar hidhet nga kati i katërt i banesës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Një 60-vjeçar hidhet nga kati i katërt i banesës

19:01 | 16 Gusht 2018

Një 60-vjeçar është hedhur nga kati i katërt i banesës ku jetonte.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:47, në zonën e Unazës së Re në Tiranë

“Shtetasi me iniciale D.Bdyshohet të jetë vetëhedhur nga kati i 4 – të i banesës” thotë policia.

Ai është dërguar në spital për ndihmë mjekësore në gjëndje të rëndë shëndetësore.

Nga ana e policisë po punohet për sqarim të mëtejshëm të rrethanave.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!