Një baba i kujdesshëm si Patrisi, kaq me stil e ka veshur djalin e tij, Tianin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Një baba i kujdesshëm si Patrisi, kaq me stil e ka veshur djalin e tij, Tianin

19:07 | 20 Tetor 2018

Tiani është djali i këngëtares së njohur, Altuna Sejdiu e njohur për publikun si Tuna.

Ajo është e martuar me muzikantin Patris Berisha të cilët shfaqen si një ҫift shumë i lumtur, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot Patrisi ka publikuar një foto të Tianit të cilin shihet se e ka veshur me shumë stil./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!