Një baba si Blero, shikoni ku po e dërgon Tarën për pushime – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Një baba si Blero, shikoni ku po e dërgon Tarën për pushime

10:39 | 12 Korrik 2018

Blero është ndër këngëtarët më të dashur për publikun.

Së fundmi ai është i njohur për baladat e tij të cilat po pëlqehet mjaftë shumë, shkruan ORAinfo.

Blero vazhdon të mbetët shumë i përfolur edhe për jetën e tij private, konkretisht lidhjen e tij me Afronën.

Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ai ka treguar se po shkon për pushime në Turqi së bashku me vajzën e tij, Tarën./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!