Një baba si Miloti, kaq me përkushtim kujdeset për vajzën e tij – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Një baba si Miloti, kaq me përkushtim kujdeset për vajzën e tij

00:00 | 18 Gusht 2018

Milot Binaku është ish-i dashuri i këngëtares së njohur kosovare, Genta Ismaili.

Ai tashmë është i martuar dhe ka një vajzë, shkruan ORAinfo.

Miloti është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ai ka publikuar një foto në të cilën shihet se vajzën po e mban në qafë.

Miloti vazhdimisht tregon se është një baba i përkushtuar./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!