Një ‘damë’ e vërtetë, Leonora në dasmë me fustanin më të bukur që pat këtë vit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Një ‘damë’ e vërtetë, Leonora në dasmë me fustanin më të bukur që pat këtë vit

23:45 | 17 Gusht 2018

Leonora Jakupi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo pos për këngët e saj, shquhet edhe për elegancën në ҫdo paraqitje, shkruan ORAinfo.

Leonora tashmë ka deklaruar se është në një lidhje por se kush është ‘princi’ i saj ende nuk e ka treguar.

Ajo është aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet ku zakonisht shfaqet me pamje tejet elegante, shkruan ORAinfo.

E sot përmes një postimi ajo ka treguar fustanin e saj tejet glamuroz.

A është ky fustani më i bukur qe pam këtë vit?/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!