Një ditë e zakonshme e prostitutave në rrugë, ja çka ndodh me ato! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Një ditë e zakonshme e prostitutave në rrugë, ja çka ndodh me ato!

11:26 | 12 Shkurt 2018

Shumë femra “detyrohen” të zgjedhin rrugën për të siguruar jetesën pasi të gjitha shpresat për të gjetur punë apo mbështetje, janë shuar.

Kështu ato vendosin të shesin trupin e tyre në këmbim të parave.Ky është profesioni më i vjetër në botë që vazhdon edhe sot e kësaj dite.

Këto femra duhet të vishen ose më saktë duhet thënë “zhvishen”, në mënyrën më joshëse të mundshme për të fituar sa më shumë klientelë.

Disa prej tyre ekspozojnë gjoksin, disa të tjera vithet, por ka edhe nga ato që i ekspozojnë të gjitha.

Vetëm nga mënyra e veshjes mund t’i identifikosh e të kuptosh fare thjeshtë se çfarë pune bëjnë.

Kjo është jeta e tyre e përditshme, shihni galerinë e mëposhtme për ta kuptuar.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!