Një femër dhunohet seksualisht – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Një femër dhunohet seksualisht

11:00 | 12 Qershor 2018

Një femër në Klinë të Pejës gjatë ditës së djeshme është dhunuar seksualisht. Viktima e komunitetit egjiptian e ka raportuar rastin në polici,

Hetimet për këtë punë tashmë kanë nisur, ndërkohë që me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Ky është postimi i plotë:

Klinë, Pejë 09.06.2018 – 14:00. Me 11.06.2018 viktima femër K/Egjiptiane ka raportuar se me datën e cekur, ishte dhunuar nga i dyshuari mashkull K/Egjiptian. Me vendim të prokurorit, rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!