Një fëmijë bie nga kati i tretë i shtëpisë në Kaçanik – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Një fëmijë bie nga kati i tretë i shtëpisë në Kaçanik

11:41 | 05 Gusht 2018

Një rast i rëndë ka ndodhur në Kaçanik.

Policia është njoftuar se një fëmijë, i gjinisë femërore, në rrethana të panjohura ka rënë nga kati i tretë i një shtëpie të pabanuar.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 14:30.

Viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!