Një hallë e devotshme si Qëndresa, ja sa bukur e ka veshur mbesën e saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
21 °C

Një hallë e devotshme si Qëndresa, ja sa bukur e ka veshur mbesën e saj

19:55 | 11 Tetor 2018

Nusja e moderatorit të njohur Labinot Gashi, Qëndresa është tashmë ndër femrat me të të dashura për publikun.

Ajo është me profesion grimere dhe në atë punë po tregohesh shumë e zonja, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto të mbesës së saj të cilën e ka veshur shumë bukur dhe po duket si një barbi kukull./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!