Një hallë si Engji, shikoni ҫfarë bën kur e sheh Matinin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Një hallë si Engji, shikoni ҫfarë bën kur e sheh Matinin

22:09 | 22 Shtator 2018

Engjëllusha Salihu tashmë është ndër këngëtaret më të kërkuara për ahengjet familjare.

Ajo së pari u bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit, shkruan ORAvip.

Tashmë Engji është shumë e njohur për mbarë publikun.

Ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe të ndryshme.

Sonte ajo ka publikuar një foto tejet të bukur të Matinit.

Kaq i ëmbël është ai./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!