Një largim i madh nga Barcelona, Suarez e do largimin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Një largim i madh nga Barcelona, Suarez e do largimin

10:16 | 09 Nëntor 2018

Iu dha shumë pak hapësirë, andaj mbrojtësi i Barcelonës Denis Suarez është duke e menduar largimin nga Barcelona.

Sipas së përditshmes, Sport, mesfushori ishte i përkushtuar për të luftuar për vendin e tij në klub por duke parë që shumë lojtarë janë para tij, përfshirë edhe lojtarët si Malcom dhe Rafinha, ka lënë Suarezin në dyshime për të ardhmen e tij.

Për Suarezin do të këtë shumë të interesuar nëse ai dëshiron të largohet, me disa skuadra italiane, përfshirë Napolin dhe Milanin që janë të interesuara për të.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!