Një ‘mirëmëngjesi’ me fytyrë natyrale nga reja e Remzies…I ka mbuluar edhe kaqurrelat… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Një ‘mirëmëngjesi’ me fytyrë natyrale nga reja e Remzies…I ka mbuluar edhe kaqurrelat…

08:48 | 14 Shkurt 2018

Gëzime Krasniqi është e fejuara e djalit të këngëtares së njohur kosovare, Remzie Osmani, shkruan ORAinfo.

Ajo tashmë është bërë e njohur dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale.

Gëzimja është shumë aktive dhe bën postime nga më të ndryshme.

E sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet krejtësisht natyrale, madje edhe ka mbledhur flokët…/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!