Një nënë e kujdesshme si Adelina, ja si e ka veshur Jonin për ta vënë në gjumë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Një nënë e kujdesshme si Adelina, ja si e ka veshur Jonin për ta vënë në gjumë

23:46 | 22 Tetor 2018

Adelina Tahiri vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale edhe pas lindjes së djalit.

Por, shumica e postimeve kanë të bëjnë me Jonin, shkruan ORAinfo.

Një të tillë e ka bërë edhe sonte duke publikuar një foto ku shihet Joni të cilin e ka veshur shumë bukur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!