Një nënë e përkushtuar si Dhurata Lipovica – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

Një nënë e përkushtuar si Dhurata Lipovica

22:23 | 21 Janar 2018

Një nga modelet më të kërkuara shqiptare është edhe Dhurata Lipovica. Ajo edhe pse nënë e dy fëmijëve ajo edhe më tej vazhdon të jetë në top formë.


Dhurata përveç botës së modës, kohëve të fundit është duke e sprovuar vetën edhe si prezantuese.


Dhurata është e martuar me aktorin Fisnik Ademi me të cilin ka dy djem. Ndërsa sot bukuroshja e ka shfrytëzuar vikendin dhe borën që ka rënë që të argëtohet me dy fëmijët e saj.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!