Një nënë si nusja e Medës…Do të befasoheni çfarë frizura u ka bërë djemve të saj… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Një nënë si nusja e Medës…Do të befasoheni çfarë frizura u ka bërë djemve të saj…

11:34 | 14 Shkurt 2018

Lulja është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Mehdin Pergjegjaj, i njohur për publikun si Meda, shkruan ORAinfo.

Ajo tashmë është e njohur për publikun dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihen dy djemt e saj.

Mënyra e prerjes së flokëve dhe rregullimi i tyrë është në fokus të fotografisë.

Shikojeni vet postimin më poshtë…/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!